Bardzo dobry producent odzieży reklamowej posiada w swoim asortymencie wszelkiego typu garderobę. Koszulki, polo, czapki, polary, bluzy, kurtki, rzeczy robocze itd. Jest także otwarty na spersonalizowane zamówienia klientów i gotowy przyjąć do realizacji nawet te najdziwniejsze modowe pomysły.

Każda odzież reklamowa musi być przede wszystkim wygodna podczas noszenia, dobrze dopasowana a także funkcjonalna. Wykonana z oddychających tworzyw wysokiej jakości gatunku, tak żeby dało się w niej bez problemów spełniać swoje własne obowiązki przez 8, dziesięć albo czasami dwanaście h. Kluczowa jest też wysoka jakość wykonania odzieży reklamowej. Brak wystających nitek, jak również guziki, które trzymają się na miejscu, to niezaprzeczalne podstawy. Nadruki powinny pięknie wyglądać w każdych warunkach zewnętrznych a także być odporne na pranie.

Istotne jest, żeby każdy kto nosi odzież reklamową był w pełni skoncentrowany na wyznaczonym mu zadaniu, a nie martwił się przykładowo logotypem, który odkleja się od jego ubrań. Bez względu na to, czy będzie to robotnik fizyczny, pracownik biurowy, menadżer, hostessa czy sportowiec. Dobrze, by strój był ściśle dopasowany do warunków pracy i charakteru, lub misji noszących je osób. Jest przecież pewnego rodzaju wizytówką dla korporacji, w myśl przysłowia jak cię widzą, tak cię piszą. Dobra szwalnia odzieży reklamowej doskonale rozumie wszystkie te wymagania. Może zagwarantować klientom ubrania gustowne, komfortowe a także rzeczy, które będą rozpoznawalne na ulicy.