Odkąd pojawił się internet mamy łatwy dostępny do milionów treści codziennie. Choć część z nich jest interesująca i może być inspiracją, to jednak musimy częstokroć bardzo się naszperać, ażeby je odnaleźć. Na nasze szczęście jest taka strona jaka lifeandmore.pl, czyli magazyn internetowy osób sukcesu, gdzie odnajdziemy rzetelne wiadomości i rozmaite ciekawostki z swojego podwórka, jak również z całego świata.

Od kiedy istnieje lifeandmore.pl wiele osób zagląda na jego łamy już z samego rana, na przykład w trakcie porannej drogi do pracy w busie czy tramwaju. Właściwie dlaczego magazyn ten stał się aż tak sławny w zaledwie parę tygodni? Aby to sprawdzić powinniśmy zerknąć na witrynę www i przeczytać znajdujące się tam informacje, publikacje.
Paniom z całą pewnością przypadną do gustu informacje powiązane z modą oraz urodą. Przykładowo wpis o modnej torebce Birkin, która niewątpliwie jest przedmiotem pożądania niejednej z nas, a na którą niestety może nas przenigdy nie być stać. Te unikalne torebki kosztują przeszło pięćdziesiąt tysięcy pln za model podstawowy w najmniejszej wielkości, natomiast gwiazdy z najwyższej półki mają torebki za paręnaście tysięcy zł. Z pewnością warto przeczytać o historii takiej torebki aby mieć pojęcie, dlaczego właściwie jest ona tak pożądana poprzez kobiety w różnych zakamarkach świata.
Jeżeli bardzo zależy nam na zdrowiu swoim i najbliższych, powinniśmy obowiązkowo zapoznać się z tekstem o 7 powodach, dla których powinniśmy zmniejszyć albo zupełnie zaprzestać spożycia mięsa.

Od zalania dziejów na stołach w trakcie obiadu gościł schabowy, a nikt nie przyrządzał kotletów mielonych tak soczystych oraz kruchych, jak babcia. Współcześnie jednak bardzo dobrze mamy pojęcie o tym, że mięso jest bardzo szkodliwe nie tylko dla organizmu, niemniej jednak także dla naszego środowiska. Mając na względzie wszelkie te kwestie powinno się zrezygnować przynajmniej w kilku dniach każdego tygodnia z kurczaka albo schabowego, na rzecz warzyw i produktów np. z soi. Zmniejszenie spożycia mięsa odbije się korzystnie na naszej sylwetce- jak wiemy posiłki mięsne zakwaszają nasz organizm, jest on częściej wzdęty, a na twarzy ukazują się wypryski jako pochodna szkodliwej chemii podawanej zwierzętom by w szybszym tempie rosły oraz miały o wiele więcej mięsa. Dieta urozmaicona w warzywa i owoce to zdrowie, które nie tylko będzie wpływać na genialny wygląd, niemniej jednak też na dobre samopoczucie.

Także jednostki które uwielbiają podróże znajdą dla siebie ciekawe informacje na portalu lifeandmore.pl, jak przykładowo artykuł o budowlach monumentalnych, które przetrwały setki a nawet tysiące lat i zadziwiają nas też współcześnie.
Mając zaledwie chwileczkę czasu wybierajmy mądrze informacje dostępne w Internecie, tak aby zgłębiały naszą wiedzę, a nie nas ogłupiały. Łatwo jest znaleźć sponsorowane artykuły pełne nienawiści czy kłamstwa, wybierajmy zatem takie, które pozwalają na poszerzanie naszych horyzontów.