Przedsiębiorstwo Zagórski Terrazzo na swojej własnej stronie internetowej oferuje lastryko Rybnik. To rodzaj okładziny, wykonanej z cementu i jednocześnie znakomity materiał wykończeniowy, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, oraz zewnętrznych elementów konstrukcji obiektu. Jest on odporny na promienie UV oraz ścieranie a oprócz tego łatwy w utrzymaniu czystości. Lastryko zamówione na stronie firmy dostępne jest pod postacią płytek do układania na zaprawie klejowej.

Lastryko ma uniwersalne wielkości (formaty: trzydzieści na trzydzieści a także 40×40 cm). Ta prosta do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się niską nasiąkliwością, antypoślizgowością oraz mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma Zagórski-terrazo oferuje płytki z szeroką gamą barw a także wzorów, tworzone z zachowaniem najwyższych norm jakościowych, a zatem maksymalnie wytrzymałe mechanicznie.

Do tego bez problemu transportowane w każde miejsce a także bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak również zdrowia. Zgrabne, z różnie zmienianym przez klienta rodzajem wykończenia. Służące przez bardzo długi okres czasu.