W życiu przeżywa się różne chwile. Te piękne a także wyjątkowe chcemy zatrzymać w pamięci jak najlepiej. Wraz z progresem szeroko pojętej technologii stało się to jak najbardziej możliwe. Wszystko zaczęło się od zdjęć a nieco później dołączyło video-filmowanie. Takim oto sposobem, już od wielu lat kamerzysta i fotograf to jednostki niezastąpione w trakcie różnych istotnych uroczystości.
W bardzo wielu przypadkach ograniczamy się do samego fotografa. Tak bywa w sytuacji przyjęcia sakramentu chrztu, komunii czy bierzmowania. W trakcie roczku i kolejnych urodzin. Kamery najczęściej spotykane są na weselach, chociaż i tu bywa różnie to filmowanie Legnica stało się czymś jak najbardziej oczywistym.

Dzięki kamerze możemy odświeżyć dawne wspomnienia jeszcze dokładniej aniżeli przy użyciu zdjęć. Nawet najlepsza fotografia nie przedstawi tak dokładnie  zabawnego tańca kuzyna na weselu, nie usłyszymy ze zdjęcia piosenek ani słów wypowiadanych poprzez obecnych na przyjęciu gości. Zwyczajnie film wideo posiada o wiele większe możliwości.

 

Aktualnie technika oferuje nam coraz więcej. Kamerzyści na wesele, zazwyczaj posiadają do dyspozycji co najmniej dwie kamery. Zależnie od życzenia młodej pary, mogą być nawet trzy. W ostatnich latach normą stała się obecność porządnego drona w trakcie ślubów. Nawet najlepsza kamera nie robi takich cudownych zdjęć jak ta która puszczana jest z powietrza. Efekt jest genialny. Montaż filmów także się rozwinął. Film video z tak ważnej uroczystości z pewnością powinien być wyjątkowy. Wysokiej jakości kamerzyści z specjalistycznym sprzętem z całą pewnością sprawią, że w pamięci naszej i naszych bliskich pozostaną cudowne wspomnienia.